Misyonumuz

Yazılımlarımızı ülkemiz teknolojisine. mühendisine ve sermayesine dayalı olarak geliştirme çabamızı 2O yıldır sürdürüyoruz (son 4 yılı ODTÜ-Teknokent’te).  Teknoloji transferi ve Üniversite-Sanayi işbirliği çerçevesinde yürüttüğümüz yazılım süreçlerini iyileştirme çalışmalarını sürekli hale getiriyoruz. Bu temelde. ODTÜ gibi uluslararası araştırma üniversitelerinden akademik düzeyde aldığımız destek ve danışmanlık hizmetini yurt dışından aldığımız destekler ile birleştiriyoruz.

Teknolojiye gerçekten sahip olmanın yolu onu üretmektir ilkesinden hareket ediyoruz. İthal bilimle ciddi teknolojik atılımın gerçekleştirilemeyeceğini çok iyi biliyoruz. Know-how (bilgi birikimi) ithalatı ile paranın dışarıya gitmesini önlemek kaygısında olmayan. teknolojiyi (bilgi. teknik. eğitim. pazarlama etkinliği) geliştirme ihtiyacı duymayan. sadece teknoloji transferi ve dış ortaklı yatırımlarla idare eden. ucuz iş gücü ile ihracata yönelen firma anlayışını benimsemiyoruz.

Türkiye’de teknoloji üretmek. geliştirmek ve mevcut teknolojileri uyarlamak amacı ile araştırma ve geliştirme yapmak isteyen kuruluşlara sunulan tüm teşvik ve desteklerden yararlanıyoruz. Teknolojinin sadece satın alınabilir değil. üretilebilir de bir unsur olduğu gerçeğini tüm ulusa kanıtlıyoruz; Türkiye’deki 120’u aşkın kuruma entegre hastane bilgi yönetim sistemleri hizmeti üretiyoruz. Sağlık hizmetinin önemli bir parçası olarak sağlık hizmetinin sunucularına ve alıcılarına destek olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu yönde kazandığımız başarılarımız kendimize duyduğumuz güven duygusunu pekiştiriyor.